Alternative Dispute Resolution Center

Facilitace | ADRC

ADRC Vám nabízí služby facilitace. Specializujeme se na firemní facilitaci. Výběr místa, kde má facilitace proběhnout je na klientovi. My přijedeme na toto místo a pomáháme s řešením problému.

Slovo facilitace pochází z latinského slova facile, neboli zjednodušení. Facilitátor je člověk, který usnadňuje a vede komunikaci při skupinovém setkání, tak, aby se v daném čase dospělo k výsledku. Díky facilitaci má jednání strukturu. Během facilitace dostanou prostor všichni účastníci aby mohli vyjádřit své názory. Skupina se drží cíle, který toto jednání má a pokud se diskuze odkloní od probíraného tématu, facilitátor skupinu opět navede správným směrem. Na výsledku jednání mají všichni stejný podíl a nesou společnou odpovědnost. Facilitace pomáhá tedy skupině lidí diskutovat o věcech, o kterých je třeba diskutovat. Napomáhá při řešení problémů v týmech a dále všude tam, kde je třeba dosáhnout konkrétního výsledku v reálném čase. Výstupem je konsensuální dohoda ke spokojenosti všech účastníků.

 

Facilitace se zejména využívá při teambuildingu, na pracovních workshopech nebo poradách.

 

Výhody facilitace

  • časová flexibilnost
  • klienti si sami určují téma, které potřebují řešit,
  • lze zprostředkovat přes videohovor
  • skupina efektivně tvoří možnosti řešení a tyto možnosti zvažuje
  • výstupem je konsensuální dohoda ke spokojenosti všech účastníků
  • všichni účastníci dostanou prostor vyjádřit své názory

 

Aktuální ceník facilitace najdete ZDE

 

Našim cílem je poskytnout vám rychlé, kvalitní a cenově dostupné služby, tak abyste mohli váš spor vyřešit co nejdříve a pod jednou střechou.

Naše služby poskytujeme také online.


Křenová 26
Brno 602 00
info@adrc.cz
+420 773 034 864