Alternative Dispute Resolution Center

PhDr. Bc. Jan Kabát MBA | ADRC

Jmenuji se Jan Kabát, jsem mediátor a spoluzakladatel ADRC - Brno, které se specializuje na mimosoudní řešení sporů. Od roku 2008 se intenzivně zajímám o tuto oblast. V roce 2018 jsem se rozhodl specializovat se na mediaci a v roce 2019 jsem úspěšně absolvoval výcvik v této oblasti a také zužitkovat zkušenosti nabité na poli sociálních služeb. 

Jako mediátor jsem již řešil desítky firemních, sousedských, rodinných a dalších kauz. Pomáhal jsem firmám řešit spory mezi zaměstnanci, které se týkaly komunikace a rozdělení úkolů. Dále jsem pomáhal rodinám vyřešit spory týkající se rozvodové nebo porozvodové situace, dědického spory a mnohé další. Kromě toho se věnuji firemní facilitaci a vzdělávání v oboru mimosoudního řešení sporů.

Hlásím se k Evropského kodexu chování pro zprostředkovatele a Etického kodexu Asociace mediátorů ČR. Rád se vzdělávám, účastním se supervizí, kurzů a konferencí. Spolu s Martinou Dohnalovou publikujeme články. Pokud potřebujete poradit jakými způsoby lze váš spor vyřešit nebo jste se již rozhodli svůj spor řešit mimosoudně, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. 

Podívejte se na můj profil na LinkedIn


Křenová 26
Brno 602 00
info@adrc.cz
+420 773 034 864